Pozvánka na Športfestival 2015

sportfestival-plagat-newsSlovenská asociácia silných mužov v spolupráci so Slovenskou asociáciou kulturistiky, fitness a silového trojboja, za pomoci Konfederácie športových zväzov  SR a podpory Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu  SR organizuje už  5.  ročník Športfestivalu  Slovakia,  na ktorom sa predstavia neolympijské športy, resp. športové disciplíny.

Tento rok sa podujatie bude konať 5. decembra 2015 od 10,00  hodiny ráno na známom mieste,  na výstavisku Expo center v Trenčíne!

sportfestival-plagat-thTak ako po minulé roky,  i teraz  zostáva ťažisko na športových pilieroch. Sú to Vianočná cena v silovom trojboji, súboj najsilnejších žien Európy, Veľká cena fitness detí, pohárová súťaž  Bikiny fitness, tlak na lavici a tlak na lavici telesne postihnutých športovcov.

Každým rokom pripravujú organizátori množstvo noviniek a nebude tomu inak ani na 5. ročníku.  Diváci a návštevníci festivalu sa môžu tešiť na premiéru „Physique“ mužov, čo poteší hlavne ženskú časť publika. Taktiež na bojové športy, ako napríklad čínske wu-shu alebo akademické majstrovstvá Slovenska v kickboxe. Okrem bojových športov sa predstavia i vytrvalostné športy ako crossfit, ktorý pripraví celoslovenskú súťaž pre divákov!  K slovu sa dostane aj taekwondo, kartová hra bridž a množstvo iných zaujímavých športov. 

Súčasťou  podujatia je i Expo výstava, v ktorej môžu návštevníci  zhliadnuť ukážky iných športov ako sú napríklad kolky, florbal, lukostreľbu, horolezectvo.  Pripravené sú  „workout“  ukážky na hrazdovom prevedení Slovenskej firmy CAGE, historická streľba a iné zaujímavé  atrakcie.  Okrem športových stánkov budú k dispozícii aj doplnky športovej výživy od Kompavy, Maxsportu, Šmakoun.  Novinku predstaví i Grotto  -  sušené hovädzie mäso.

Zaujímavý bude i prezentačný stánok Slovenskej asociácie silných mužov, spojený s ukážkami siláckych disciplín, ochutnávkou slovenských proteínov značky Koliba a autogramiáda silných mužov. Autogramy budete môcť získať i od výborných slovenských kulturistov, fitnessiek, bikiny fitnessiek a množstva známych osobností v stánku  časopisu Muscle&Fitness alebo Slovenskej asociácie kulturistiky, fitness a silového trojboja.  Súčasťou podujatia bude aj galavečer spojený s vyhlásením desiatky najúspešnejších športovcov v roku 2015 v neolympijských športoch.